فواید سرمایه گذاری بر ایده های دانش آموزی

 •   بازگشت سرمایه سریع

  28 صرفه جویی
 •    جهش

  18 دلار صرفه جویی
 •    Time Table

  18 دلار صرفه جویی
 •    ووکامرس

  افزونه برتر
 •    WPML - .po/.mo ready

  افزونه برتر
 •    Contact Form 7

  جدید
 •    Gravity Forms

  جدید
 •    Mail Chimp

  جدید

تقویم آموزشی

مهر ۱۴۰۰
شیدسچپج
« اردیبهشت  
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰

کلاس المپیاد

برای شرکت در کلاس های المپیاد حتما متن زیر را بخوانید :

المپیاد چیست ؟!

المپیاد مسابقه‌ای علمی است که هرساله میان دانش‌آموزان دبیرستانی (۱۳ تا ۱۸ سال) در سراسر جهان به صورت تیمی و انفرادی برگزار می‌شود . هر کشور برای انتخاب تیم‌های منتخب خود، مراحلی را در نظر گرفته است. هدف از این مسابقات، رشد و شکوفایی علمی نوجوانان و آشنایی کشورهای مختلف با علوم روز است.

برگزار کننده المپیاد چه کسی است ؟!

اگر بخوایم توی یک کلمه بگیم باشگاه دانش پژوهان جوان برگزار کننده این مسابقات است که به عنوان بخشی از معاونت استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان که زیرمجموعه‌ی وزارت آموزش و پرورش است هر سال در یازده رشته علمی برگزار میکند.

از چه زمانی باید در المپیاد شرکت کنیم ؟

تقریباً تمام مدال‌آوران المپیادهای علمی، کار جدی خود را دورهٔ اول متوسطه شروع کرده‌اند. بنابراین، اکیداً توصیه می‌کنیم که اگر می‌خواهید در المپیادهای علمی موفق شوید، حتماً از سال هفتم یا حداکثر هشتم، با منابع المپیاد آشنا شوید، رشتهٔ المپیادتان را انتخاب کنید، کتاب‌های منبع و مهم را تهیه نمایید، و در کلاس المپیاد معلمان حرفه‌ای و درجه ۱ ثبت‌نام کنید.

مزایای شرکت در المپیادچیه ؟!

در المپیاد می‌توانید درس یا رشته‌ای را که به آن واقعاً علاقه‌مند هستند، در سطوح بالاتر از دروس مدرسه بیاموزید. اگر در المپیاد مدال طلا بیاوردی از شرکت در کنکور سراسری معاف هستید و به کسانی که مدال‌های نقره یا برنز کسب می‌کنند نیز امتیازهای ویژه‌ای نیز تعلق می‌گیرد.

چرا برای کسب مدال باید حتماً باید در کلاس‌های ویژه‌ای ثبت‌نام کنم؟

غیرممکنه که یک نفر فقط و فقط  با خواندن کتاب‌های درسی و کتاب‌های تستی و بدون یه معلم حرفه ای بتواند در المپیاد موفق شود. در سال‌های اخیر، بسیاری از مدارس، دانش‌آموزان المپیادی را به‌طور کامل از دانش‌آموزان دیگر جدا می‌کنند و برای آنها کلاس‌های ويژه‌ای تشکیل می‌دهند.این نکته را باید در نظر بگیرید که معلم‌های حرفه‌ای و معروف المپیاد، معلم‌های معمولی نیستند بلکه متخصص هستن آن هم در رشته ای که داخلش فعالیت میکنن و معمولاً یا استاد دانشگاه هستند یا با درجه دکتری از دانشگاه‌های درجه ۱ فارغ‌التحصیل شده‌اند و فقط به تدریس یا تألیف کتاب‌های المپیادی مشغولند.

چگونه می‌توانم به معلم‌های حرفه‌ای و معروف المپیاد دسترسی داشته باشم؟

مارلیک یه فضایی را ایجاد کرده که همه دانش‌آموزان ایران عزیز بتوانند در کلاس‌ المپیاد معلم‌های حرفه‌ای و معروف (به‌صورت آنلاین) شرکت کنند. 

المپیاد علوم نوجوانان دوره اول متوسطه

مرکز نوآوری و پژوهش سرای خصوصی دانش آموزی مارلیک

این مرکز از زیر مجموعه های موسسه نوآوری و فناوری مارلیک بوده که به منظور ترویج نوآوری، پژوهش، خلاقیت، مهارت های آزمایشگاهی و عملی، روحیه کار تیمی و کارآفرینی در دانش آموزان در سال 1395 تاسیس شده است.

        

عضویت در خبرنامه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر، آگاهی از دوره های مرکز و همچنین آخرین اخبار جشنواره های دانش آموزی و دنیای فناوری به کانال تلگرام و اینستاگرام ما بپیوندید:

                   

تماس با معاونت آموزش موسسه

34946 - 013

4346 75 33 - 013

    

                  


آدرس مرکز

رشت، گلسار، انتهای خیابان 122، کوچه آفتابگردان