فواید سرمایه گذاری بر ایده های دانش آموزی

 •   بازگشت سرمایه سریع

  28 صرفه جویی
 •    جهش

  18 دلار صرفه جویی
 •    Time Table

  18 دلار صرفه جویی
 •    ووکامرس

  افزونه برتر
 •    WPML - .po/.mo ready

  افزونه برتر
 •    Contact Form 7

  جدید
 •    Gravity Forms

  جدید
 •    Mail Chimp

  جدید

تقویم آموزشی

تیر ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر رشت از مرکز به مناسبت روز آزمایشگاه

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر رشت از مرکز به مناسبت روز آزمایشگاه

به مناسبت روز آزمایشگاه در هفته دوم آبان ماه، رئیس محترم شورای اسلامی شهر رشت، جناب آقای مهندس علوی به همراه هیئتی از همکاران از روند تاسیس «مرکز نوآوری و پژوهشسرای دانش آموزی مارلیک» بازدید نموده و به بررسی فعالیت دانش آموزان و پیشرفت آماده سازی مرکز پرداختند. در این دیدار که با حضور بیش از ۸ تیم دانش آموزی و حضور ۵۰ نفر از دانش آموزان پسر مرکز صورت گرفت، دانش آموزان به ارایه ایده های خود پرداختند و با ارایه برخی ایده های متناسب شهری به معضلات شهری پرداختند. شماری از ایده های مرتبط را می توان سرعت گیر هوشمند، اپلیکیشن های بهینه سازی مدیریتی، بازی های موبایل شهری، ربات های شهری و… نامبرد که توسط دانش آموزان به انجام رسیده و یا با الهام از ایده های فعلی به اجرا درآمده ی خود امکان سنجی لازم به منظور پیشنهاد آن را نیز مطرح نموده اند.

 

 

 

در ادامه و پس از سخنرانی رئیس محترم شورای اسلامی شهر رشت برای جمعی از دانش آموزان و توصیه ایشان به انجام فعالیت عملی به جای پرداختن به علوم تئوری و تاثیر آن بر روی آینده شغلی دانش آموزان به مرور خاطرات خود از دوران دانش آموزی و فعالیت های عملی خود به عنوان یک مهندس مکانیک دست به آچار پرداختند.

پس از بازدید از ۷ آزمایشگاه و کارگاه مرکز، نشستی مشترک با مدیر مجموعه، جناب آقای مهندس دائمی با حضور مدیران مرکز پرداخته شد و در ادامه مذاکرات مثبتی مبنی بر سامان دهی ایده های دانش آموزی و هدایت آن ها به شورای اسلامی شهر رشت، امکان برگزاری مشترک همایش ها و مسابقات دانش آموزی شهری از جمله همایش های ترویج علم و رباتیک که موسسه نوآوری و فناوری مارلیک به عنوان هلدینگ این مرکز در سال ۹۲ به طور مشترک با شورای اسلامی دوره پیشین به برگزاری آن پرداخته بود و همچنین در پایان به تاکید حمایت از دانش آموزان نخبه و پیشگامی شورا و شهرداری برای تجلیل از آنان پرداخته شد.

 

مرکز نوآوری و پژوهش سرای خصوصی دانش آموزی مارلیک

این مرکز از زیر مجموعه های موسسه نوآوری و فناوری مارلیک بوده که به منظور ترویج نوآوری، پژوهش، خلاقیت، مهارت های آزمایشگاهی و عملی، روحیه کار تیمی و کارآفرینی در دانش آموزان در سال 1395 تاسیس شده است.

        

عضویت در خبرنامه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر، آگاهی از دوره های مرکز و همچنین آخرین اخبار جشنواره های دانش آموزی و دنیای فناوری به کانال تلگرام و اینستاگرام ما بپیوندید:

                   

تماس با معاونت آموزش موسسه

34946 - 013

4346 75 33 - 013

    

                  


آدرس مرکز

رشت، گلسار، انتهای خیابان 122، کوچه آفتابگردان