فواید سرمایه گذاری بر ایده های دانش آموزی

 •   بازگشت سرمایه سریع

  28 صرفه جویی
 •    جهش

  18 دلار صرفه جویی
 •    Time Table

  18 دلار صرفه جویی
 •    ووکامرس

  افزونه برتر
 •    WPML - .po/.mo ready

  افزونه برتر
 •    Contact Form 7

  جدید
 •    Gravity Forms

  جدید
 •    Mail Chimp

  جدید

تقویم آموزشی

خرداد ۱۴۰۱
شیدسچپج
« اردیبهشت  
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱ 

خدمات دپارتمان روانشناسی و هدایت تحصیلی

روان درمانی و مشاوره

در این دپارتمان تلاش شده تا امکان برقراری جلسات مشاوره تخصصی برای دانش آموزان و والدین فراهم شود تا مشکلات مربوط به روابط والدین و فرزندان و یا مشکلات تحصیلی یا انگیزشی و از طرفی عدم قطعیت در انتخاب رشته و هدایت تحصیلی را به طرق حرفه ای مورد واکاوی قرار داده و برطرف نماییم.

ورود

 

 

آزمون های روانشناختی

در این قسمت شما می توانید با تکمیل پرسشنامه های متنوع، اقدام به ارزیابی جنبه های مختلف روانشناختی خود نمایید و با دریافت نتیجه و تحلیل پاسخ های خود، درک بهتری از خود داشته باشید.

ورود

اکران فیلم و نقد و بررسی روانکاونه

در این قسمت با اکران دسته جمعی فیلم های متنوع با موضوعات روانشناختی و نقد و بررسی آن ها از منظر روانشناسی، تجربه ای متفاوت و جدید از تماشا و تفسیر فیلم های سینمایی را خواهیم داشت.

ورود

دوره های آموزشی کودکان

در این دوره ها که مختص دانش آموزان پایه های سوم تا ششم ابتدایی است، امکان تجربه های مختلف علمی و آزمایشگاهی را فراهم آورده ایم که علاوه بر یادگیری علوم به زبان شیرین و عملی، طبق نتایج تحقیقات نوروسایکولوژی، باعث افزایش میزان رشد مغزی کودکان خواهد شد.

ورود

فیلم های آموزشی

در این قسمت، شما به مجموعه ای از ویدئو های آموزشی دسترسی خواهید داشت که در هر کدام از آن ها می توانید دانش روانشناختی خود را در زمینه ای خاص افزایش دهید و با ابعاد جدیدی از نکات روانشناسی آشنا شوید.

ورود

 

کارگاه های آموزشی و خودشناسی

در این قسمت شما می توانید با انواع کارگاه های روانشناختی که در مرکز نوآوری دانش آموزی مارلیک برگزار می شوند آشنا شده و در صورت تمایل برای حضور در آن ها، ثبت نام کنید. این کارگاه ها به صورت کاملاً تعاملی و با مشارکت افراد حاضر در جلسه اداره می شوند.

ورود

 

 

مقالات علمی و خبری

در این قسمت می توانید به مقالاتی دسترسی داشته باشید که یافته های علمی جالب توجهی در خصوص مباحث روانشناسی تحصیلی و ارتباط والد-فرزندی را ارائه می کنند.

ورود

 

همایش ها و سمینار ها

دپارتمان روانشناسی و هدایت تحصیلی، هر ساله، همایش های مختلفی را با موضوعات هدایت تحصیلی و انتخاب رشته و یا دانش افزایی والدین و دانش آموزان در حوزه ی روانشناسی برگزار می کند. در این بخش می توانید با این رویداد ها آشنا شوید.

ورود

مرکز نوآوری و پژوهش سرای خصوصی دانش آموزی مارلیک

این مرکز از زیر مجموعه های موسسه نوآوری و فناوری مارلیک بوده که به منظور ترویج نوآوری، پژوهش، خلاقیت، مهارت های آزمایشگاهی و عملی، روحیه کار تیمی و کارآفرینی در دانش آموزان در سال 1395 تاسیس شده است.

        

عضویت در خبرنامه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر، آگاهی از دوره های مرکز و همچنین آخرین اخبار جشنواره های دانش آموزی و دنیای فناوری به کانال تلگرام و اینستاگرام ما بپیوندید:

                   

تماس با معاونت آموزش موسسه

34946 - 013

4346 75 33 - 013

    

                  


آدرس مرکز

رشت، گلسار، انتهای خیابان 122، کوچه آفتابگردان